Чи зможе Москва витягти Григоришина із СІЗО?

Середа, 16 жовтня 2002, 13:32
Москва сподівається на об'єктивний, неупереджений розгляд відповідними правоохоронними органами України питання про затриманого у цій країні російського бізнесмена Костянтина Григоришина. Про це заявив у середу у Москві, відповідаючи на питання ЗМІ, офіційний представник МЗС РФ Олександр Яковенко.

Він повідомив, що така позиція РФ "вже була доведена до відома української сторони".

Як підкреслив Яковенко, "у Москві звернули увагу" на затримання у Києві 13 жовтня Григоришина. "Як нам стало відомо, затримання зроблене приблизно за фактом незаконного зберігання зброї", - сказав представник МЗС РФ.

А тим часом посольство Росії в Україні направило українському МЗС ноту з проханням організувати зустріч представника посольства з російським бізнесменом, громадянином Росії Костянтином Григоришиним.

Як повідомив прес-аташе російського посольства Володимир Євгененко, "зустріч відбудеться одразу ж в день отримання нами відповіді від МЗС України". Він нагадав, що посольство РФ направило ноту у вівторок після відповідної заяви дружини Григоришина.

Як повідомлялося, у вівторок Шевченківський місцевий суд Києва обрав щодо затриманого Григоришина запобіжний захід – утримання під вартою у київському СІЗО №13 - після чого він оголосив голодовку до зустрічі з послом Російської Федерації у Києві Віктором Чорномирдіним.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

СУД ДАВ САНКЦІЮ НА АРЕШТ ГРИГОРИШИНА

"Орли" гнізда Смірнова "налетіли" на Григоришина

Крім пістолета у Григоришина знайшли білий порошок

Партнери Григоришина відмовляються звинувачувати Суркісаpowered by lun.ua