Президентська канцелярія готова поділитися темниками з делегацією ПАРЄ

Четвер, 17 жовтня 2002, 16:39
Керівник Головного управління інформаційної політики адміністрації президента Сергій Васильєв заявив про готовність допомогти організувати об'єктивний моніторинг українських ЗМІ для експертів Парламентської Асамблеї Ради Європи.

В інтерв'ю кореспонденту УНІАН Васильєв сказав, що управління щоденно проводить моніторинг понад 1,5 тисячі ЗМІ в усій Україні. "Це абсолютно об'єктивна інформація, яка призначена для керівництва української держави, і якщо експерти ПАРЄ захочуть її використати, то ми готові її надавати, або організувати спеціальне дослідження", підкреслив Васильєв.

За його словами, експерти ПАРЄ, проаналізувавши результати і автономно зробивши вибіркові перевірки нашого моніторингу, можуть самі переконатися в його об'єктивності і неупередженості, а також у реальному співвідношенні різних політичних поглядів, що присутні в інформаційному полі України.

16 жовтня доповідач ПАРЄ Ханне Северінсен на прес-конференції за результатами свого чотириденного перебування у Києві повідомила, що Європейський Союз може зробити аналіз українських телепрограм, щоб підтвердити заяви журналістів про наявність "темників". Проте, вона не сказала, коли саме може відбутися такий аналіз.powered by lun.ua