Листи народних депутатів до президента може коментувати навіть клерк АП

П'ятниця, 18 жовтня 2002, 14:16
Керівник Головного управління інформаційної політики АП України Сергій Васильєв вважає, що ініціатором у вирішенні проблем ЗМІ і посередником між журналістами та владою повинні стати творчі об’єднання журналістів.

Про це він повідомив в інтерв’ю агентству УНІАН, коментуючи лист голови Комітету ВР з питань свободи слова і інформації Миколи Томенка до президента України Леоніда Кучми про проблеми в ЗМІ.

Васильєв вважає, що в листі Томенка "є багато раціональних думок, які, безумовно, треба реалізовувати". Окрім того, Васильєв готовий до конструктивної співпраці з Томенком та іншими членами комітету, але вважає, що, насамперед, треба встановити дієвий діалог з усіма існуючими творчими об’єднаннями журналістів.

Васильєв наголосив, що НСЖУ та інші журналістські організації мали б не просто ініціювати діалог з владою, а насамперед - контролювати розв’язання проблем спільно з АП і, якщо потрібно, з депутатами. "Адміністрація Президента України готова до такої конструктивної співпраці", - наголосив Васильєв.

"Телекритика" у зв’язку з цими словами Васильєва висловила здивування щодо того, чому листування народного депутата з президентом коментує маленький клерк підрозділу референтської служби президента? Причому саме цей клерк і очолює те саме управління інформполітики, яке називається журналістами провідником політичної цензури, і застосовує останню, - пише "Телекритика". "Чи можна собі уявити, щоб в якійсь демократичній країні давали вказівки - хто і що повинен в журналістському середовищі робити - не тільки члени "обслуги" виконавчої влади, а й ще саме ті, кого громадськість і звинувачує у порушенні законів?" - запитує "Телекритика".

Також "Телекритика" критично ставиться до вислову Васильєва щодо контролю з боку АП розв’язання певних проблем спільно з журналістськими спілками. Інтернет-видання запитує, чи "вивчається блюзнірство сталінських "адміністраторів" у відомстві Медведчука, чи це просто генетичний зв'язок на рівні підсвідомості за Фрейдом?"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування