Мельниченко готовий дещо розповісти Піскуну

П'ятниця, 18 жовтня 2002, 23:04
Колишній майор Управління державної охорони Микола Мельниченко висловлює готовність зустрітися з генпрокурором Святославом Піскуном, який зараз перебуває у відрядженні в США.

"Якщо Піскун хоче зі мною зустрітися, то може без проблем це зробити, тільки набравши номер мого мобільного телефону", - сказав Мельниченко в інтерв'ю УП.

За словами екс-майора, дізнатися номер його телефону генпрокурор може або в СБУ, куди він його "передав", або безпосередньо в редакції "Української правди".

"Я готовий зустрітися, дотримуючись всіх законів США. До мене дійшла інформація, що Піскун хоче зустрічі, але не знає, як її організувати", - сказав Мельниченко.

Напередодні, як повідомила радіо "Свобода" Мирослава Гонгадзе, вона мала 3-годинну зустріч з Піскуном.

"Святослав Піскун ще раз підтвердив, що вважає вбивство Георгія політичним замовленням і розглядає причетність до злочину різних політичних сил і політичних лідерів. Він повідомив, що Генеральна прокуратура України та ФБР досягли домовленості про спільну роботу по розслідуванню цього злочину і найближчим часом група ФБР приїде до України", - зазначила Мирослава Гонгадзе.

За її словами, генеральний прокурор "пообіцяв розглянути можливість" проведення за участю українських та американських спеціалістів експертизи плівок Мельниченка у тій частині, що стосується розмов про Георгія.powered by lun.ua