Зі сліпим, глухим і німим Кучмою нема про що говорити, вважає Мороз

Вівторок, 22 жовтня 2002, 10:27
Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз вважає, що опозиція може зняти вимогу про відставку Кучми тільки як початок переговорів із владою.

"Особисто я зняти цю вимогу (про відставку - УП) не можу, тому що вона є одним із пунктів передвиборчої програми Соцпартії", - сказав Мороз в інтерв'ю "Независимой газете".

"Нехай Кучма вплине на тих депутатів, яких він загнав у штучностворену більшість, і переконує їх проголосувати за нормальний закон про вибори на пропорційній основі. Нехай підпише ряд інших законів, які врегулюють баланс влади і забезпечать внесення змін до Конституції. І тоді подивимося - можливо, парламент вирішить, що не варто зараз чіпати президента. Всі й так знають, що він причетний до злочинів", - відзначив Мороз.

Коментуючи Варшавськую конференцію, де була зроблена спроба провести переговори між владою й опозицією, Мороз сказав, що "була продемонстрована можливість і необхідність діалогу між українською владою й опозицією. Час сідати за стіл переговорів і обговорювати питання про те, якою повинна бути наша держава, в якому напрямі нам рухатися. Дуже важливо, що це питання непокоїть і представників ЄС, які взяли участь у варшавській конференції".

Але на думку Мороза "діалог між владою й опозицією на Україні ще не почався, тому що у переговорах не бере участі Кучма. А саме він сьогодні представляє і втілює українську владу". "Але поки влада сліпа, глуха, німа по відношенню до опозиції, акції протесту триватимуть", - заявив Мороз.

Він також зазначив, що "на конференції мова не йшла про те, схвалювати цю акцію чи засуджувати, - зовнішні сили не втручаються у внутрішні справи України".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
11:53
Британське подружжя тримало у саду справжню бомбу ХІХ століття як декор: сапери її знищили
11:51
Удар по Новогродівці: з-під завалів дістали тіло 8-річної дівчинки, у громаді оголосили жалобу
11:51
інфографікаЯкби Зеленський і Залужний боролись за крісло президента, то йшли б нога в ногу – опитування
11:48
Військові підтвердили ліквідацію окупантів, які розстріляли двох українських полонених
11:44
документЩе один нардеп складає мандат
11:29
фотоПартизани заявили, що проникли до морпіхів у Севастополі та бачили техніку у Феодосії
11:24
Ігнат пояснив, що тривоги через МіГ оголошуються не завжди
11:17
ДТЕК у 2025 році хоче завершити будівництво найбільшої ВЕС у Східній Європі
10:45
Залужний скаржився Остіну на ОП і попросив 17 млн снарядів – джерела УП
10:43
"Політичний футбол": FT пише, що 50 млрд євро Україні під загрозою через суперечки в ЄС
Усі новини...