Визволяти українців у Москві буде не Медведчук, а Марчук. Кучма "дуже" стурбований

П'ятниця, 25 жовтня 2002, 17:32
"Я дуже тривожуся, уже більше доби сотні людей знаходяться в дуже важкому становищі", - заявив в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна у п'ятницю президент України Леонід Кучма.

Кучма закликає людей, що утримують заручників у Москві, "зрозуміти, що такі дії шкодять, насамперед, інтересам самого чеченського народу, і якомога швидше звільнити заручників".

"Мене, насамперед, турбує життя й здоров'я мирних людей, жінок і дітей. Ви знаєте, що там є і громадяни України", - сказав Кучма.

Президент відзначив, що доручив уповноваженим представникам країни зробити все можливе для звільнення заручників - громадян України.

"Я переконаний, що ніякі проблеми не можуть вирішуватися шляхом насильства й захоплення ні в чому не винних людей", - заявив президент.

У результаті на нараді було ухвалено рішення, що президент Кучма очолить координаційний штаб для відстеження ситуації і прийняття "швидких рішень", спрямованих на звільнення українських громадян, що знаходяться серед заручників у Москві.

Як повідомляє управління прес-служби адміністрації президента, у нараді взяли участь, зокрема, секретар РНБО Євген Марчук, міністр внутрішніх справ Юрій Смірнов, голова адміністрації президента Віктор Медведчук.

Учасники наради обговорили можливі заходи для звільнення заручників-громадян України. Вони ухвалили рішення направити секретаря РНБО Марчука до Москви для взаємодії з керівництвом Російської Федерації у звільненні українських громадян.

Крім того, за підсумками наради Кучма доручив управлінню прес-служби оперативно інформувати про процес звільнення заручників-українців, для чого працювати також і у вихідні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування