14 тисяч українських сайтів будуть знищені 4 листопада

Середа, 30 жовтня 2002, 15:18
Увечері 4-го листопада почнеться відключення доменів третього рівня в домені
.COM.UA, які не пройшли перереєстрацію.

Якийсь час реєстранти ще зможуть відновити права на домен і перереєструвати домен. Але тільки у випадку якщо встигнуть це зробити в тимчасовому проміжку між відключенням і видаленням домену. Іншими словами, ті, хто не перереєструє свій домен до 4-го листопада, можуть назавжди втратити можливість його використання.

Згідно з інформацією, наданою адміністратором домена .UA – компанією "Хостмастер", станом на 29 жовтня кількість таких доменів становила понад 14 тисяч. З них понад половина не адресовані, тобто не використовуються. Усього в домені .COM.UA зареєстровано понад 25 500 доменних імен.

Володимир Степанець, генеральний директор реєстратора доменних імен компанії "Альфа Каунтер" повідомив, що така велика кількість не перереєстрованих доменів пов'язана, на його думку, з неактивністю українських ЗМІ у висвітленні цього питання.

З його слів, "про перереєстрацію доменних імен в домені .COM.UA було заявлено відразу після прийняття нових правил домена .COM.UA, а адміністраторам всіх доменів, зареєстрованих до 4 листопада 2001 року, було розіслано відповідне повідомлення".

"Неотримання цих повідомлень власниками все ще не перереєстрованих доменних імен зайвий раз доводить саму необхідність перереєстрації. Саме спонтанність і неоднозначність умов реєстрації доменів .COM.UA, які використовувалися раніше, і призвела до невизначеності або некоректності контактної інформації в реєстраційних записах таких доменів.

Перереєстрація доменів виготовляється у відповідності з новими правилами домена COM.UA, розроблених на основі Правил домену .UA, і виключно шляхом укладення договору з компанією-реєстратором.

Чинні правила домена .COM.UA містять не тільки однозначні і зрозумілі процедури, регулюючі процес реєстрації, але і механізм захисту прав на інтелектуальну власність, включаючи методи рішення доменних суперечок".

З Правилами реєстрації доменів, умовами перереєстрації доменів й іншою корисною інформацією ви можете ознайомитися на сайті http://www.a-registrator.com.ua

Там же ви можете і перевірити, чи необхідно вам перереєструвати домен.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування