Кучма регулярно збирає керівництво ЗМІ, щоб поговорити про життя та помовчати про цензуру

Четвер, 31 жовтня 2002, 18:14
У четвер в адміністрації президента відбулася зустріч редакторів провідних ЗМІ України з президентом Кучмою. Про це повідомив УП один з учасників зустрічі.

Він зазначив, що це була зустріч "планова, де президент хотів послухати, у кого є які претензії по роботі, у кого є бачення ідей стосовно ситуації в Україні".

За словами джерела УП, Кучма "радше слухав", ніж висловлював пропозиції: "У кожного була купа своїх питань. Наприклад, обмеження рекламного часу. Говорилося про регламент висвітлення представників органів виконавчої влади, про те, що влада не охоче йде не спілкування з пресою".

"Питання про цензуру підіймалося", - сказав він. "Це виглядало як дружнє чаювання на актуальні теми".

Серед іншого, лунало, що проблема зі свободою слова багато в чому роздута штучно. Президент з цим погодився.

Кореспондент УП особисто був свідком, як до адміністрації президента пройшли головні редактори новин каналів 1+1 В'ячеслав Піховшек, "Інтер" Олексій Мустафін, голова правління "Нового каналу" Олександр Ткаченко, головний редактор газети "Факти" Олександр Швець, перші особи агентств УНІАН та "Інтерфакс".

З боку влади на заході були присутні тільки президент та його прес-секретар Олена Громницька.

За даним джерела УП, подібні зустрічі Кучма "практикує" доволі часто і остання була, "можливо, два тижні тому".powered by lun.ua