25.06

Банківський форум

Кримського депутата Котляревського "замовив" журналіст?

Середа, 13 листопада 2002, 16:32
У справі про організацію замовного вбивства Миколи Котляревського затриманий Володимир Лутьєв - головний редактор газети "Євпаторійський тиждень". Про це повідомив у середу керівник прес-служби Прокуратури АРК Анатолій Титарчук.

Лутьєв "затриманий за підозрою у здійсненні злочину, передбаченого статтями 15, 115, ч.2, пункт 11 КК України - замах на умисне вбивство", повідомив УП Титарчук.

Як відомо депутат Микола Котляревський "зник", виходячи зі свого офісу в Євпаторії 7 листопада. 12 листопада начальник УБОЗу Криму Сергій Семків повідомив журналістам, що зникнення депутата було імітоване правоохоронцями з метою "врятування життя" Котляревського, оскільки від потенційного кілера була отримана інформація про вбивство, що готується. Семків також повідомив, що "замовник" вбивства вже затриманий, і він, ніби, мав намір організувати вбивство ще 2-х чоловік, але його ім'я не було назване.

Сам Котляревський заявив, що "замовник" - "людина, відома всім", "я (Котляревський - УП) знаходжуся з ним довгий час у неприязних стосунках. Він постійно на мене писав анонімки, різні статті у газеті, листи до Прокурора і т.д., виставляв мене кримінальним авторитетом".

Затриманий Володимир Лутьєв, 1959 року народження, за спеціальністю лікар-дерматолог, останнім часом був редактором газети "Євпаторійський тиждень". На його сторінках неодноразово виходили компрометуючі матеріали про Миколу Котляревського, у тому числі й у зв'язку з його арештом у грудні 1998 року. Лутьєв також відомий викривальними матеріалами про Котляревського у міліцейській газеті "З місця пригоди".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування