25.06

Банківський форум

"Кадрова революція" в регіонах – справа рук Медведчука?

Четвер, 14 листопада 2002, 09:47
Свідченням утвердження позицій глави адміністрації президента Віктора Медведчука та очолюваної ним партії об'єднаних соціал-демократів вважають парламентарії та політологи відставку губернаторів Чернігівської й Черкаської та попередження губернаторам кількох інших областей, а також голові фонду держмайна Олександру Бондарю та голові держкомітету з підприємництва Олександрі Кужель.

Безпрецедентна кадрова революція - так називають політологи останні рішення глави держави - зумовлена наближенням президентських виборів. На думку політолога Володимира Полохала, Леонід Кучма прагне оточити кандидата-наступника на посаду президента надійними людьми на рівні регіональних еліт. Водночас глава президентської адміністрації Віктор Медведчук, за словами аналітика, хоче скористатися ситуацією і зміцнити власні сили в регіонах.

Тим часом депутат Микола Томенко вважає, що не буде великого здивування коли губернаторами Чернігівської та Черкаської областей стануть члени СДПУ(О). Втім, за словами політолога, подібний перерозподіл сил не означає, що Леонід Кучма вже визначився з кандидатом-наступником. В інтерв'ю "Німецькій хвилі" Микола Томенко заявив, що кадровий переворот скоріше доводить невідворотність відставки прем'єра Кінаха.

Німецька хвиля

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування