Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

"Доступ" фракцій до Януковича організований за графіком

Понеділок, 18 листопада 2002, 15:25
Графік зустрічей кандидата на посаду прем'єр-міністра України Віктора Януковича з депутатськими групами і фракціями практично узгоджений.

В інтерв'ю журналістам у понеділок у Києві керівник апарату Верховної Ради Валентин Зайчук повідомив, що не визначилася про дату і час зустрічі з Януковичем тільки фракція "Наша Україна".

За його словами, у понеділок о 16.00 відбудеться зустріч кандидата у прем'єри з депутатською групою "Демократичні ініціативи".

У вівторок Янукович проведе зустрічі з фракціями партії Промисловців і підприємців України і "Трудова Україна", Компартії, Народно-демократичної партії, СДПУ(О), Аграрної партії України, а також депутатськими групами "Народний вибір" і "Народовладдя".

У середу заплановані зустрічі з фракцією Соцпартії, "Регіони України", Блоку Юлії Тимошенко і групою "Європейський вибір".

Поки невирішеним залишається питання про час проведення зустрічі Януковича з фракціями ПППУ і "ТУ" і Компартією України, оскільки обидві фракції висловили бажання зустрітися з кандидатом у той же самий час.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування