25.06

Банківський форум

Януковичу корисно зустрічатися з парламентарями

Вівторок, 19 листопада 2002, 14:45
Кандидат на посаду прем'єр-міністра України Віктор Янукович задоволений ходом своїх зустрічей з депутатськими групами та фракціями.

Янукович зазначив, коментуючи результати зустрічі з фракціями, групами та позафракційними народними депутатами, що всі зустрічі були дуже корисними, всі питання, які він отримував, були коректними. "Ще жодної зустрічі не було, щоб у мене залишались неприємні враження", - зазначив Янукович, додавши, що вважає нинішній склад Верховної Ради дуже професійним.

За словами Януковича, він не вважає заполітизованими свої зустрічі з керівниками фракцій. Він наголосив, що головним бажанням усіх фракцій є плідно співпрацювати з урядом після обрання Януковича прем'єр-міністром.

Він підтвердив, що перед голосуванням буде підписано документ, у якому будуть викладені принципи формування коаліційного уряду, але там не буде жодного прізвища.

Нагадаємо, що у середу фракції більшості планують підписати угоду з кандидатом на посаду прем'єр-міністра Януковичем щодо принципів формування коаліційного уряду. В угоді будуть викладені "жорсткі" принципи, за якими формуватиметься уряд.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування