Буш, Блер та інші 17 лідерів НАТО раді, що Україна контролюватиме продаж зброї

4 перегляди
Четвер, 21 листопада 2002, 15:33
Країни НАТО вітають намір Україну провести "всі необхідні реформи, включаючи посилення експортного контролю", для досягнення мети "повної євроатлантичної інтеграції". Про це йдеться у заяві глав держав та урядів Альянсу, оприлюдненій у четвер на саміті НАТО в Празі.

Україна фігурує у 9-му пункті декларації. Лідери держав НАТО зазначають, що "залишаються вірними міцним відносинам України з НАТО у відповідності до Хартії про особливе партнерство".

"Ми відзначаємо рішучість України досягти повної євроатлантичної інтеграції та вітаємо Україну у намірі впровадити всі необхідні реформи, включаючи посилення експортного контролю для досягнення цієї мети", - йдеться у заяві.

Як зазначають лідери НАТО, "новий План дій, який ми приймаємо спільно з Україною, - це важливий крок уперед". "В ньому вказано на реформи, які мають відбутися в політичній, економічній, військовій та інших галузях, де НАТО продовжуватиме надавати підтримку", - йдеться у заяві.

"Розширення нашого партнерства вимагає беззастережної відданості України цінностям євроатлантичної спільноти", - вважають лідери держав НАТО.

Українська правда, ПрагаПоїздка групи журналістів на саміт НАТО до Праги була організована фондом "Відродження"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua