Янукович вирішив поки залишити Кінаха в уряді

0 переглядів
П'ятниця, 22 листопада 2002, 12:26
Остаточне рішення щодо складу нового уряду буде приймати президент України Леонід Кучма, заявив прем'єр-міністр України Віктор Янукович на зустрічі зі старим складом уряду.

Зі слів Януковича, вже з п'ятниці він почне зустрічі з лідерами фракцій і груп більшості, а потім і зі всією більшістю.

Прем'єр також повідомив, що з п'ятниці він буде також зустрічатися з членами попереднього складу Кабінету Міністрів і планує у понеділок закінчити цю роботу.

"Цей уряд має багато професіоналів. Це буде враховано при рішенні (при формуванні нового уряду)", - сказав він. Янукович подякував колишньому складу уряду за просування у соціально-економічному розвитку країни, відзначивши, у тому числі, важливий внесок особисто екс-прем'єра Анатолія Кінаха.

Кінах у свою чергу побажав новому главі уряду "на засаді спадковості, його досвіду" створити міцну урядову команду "не на засаді політичного забарвлення, а на базі професійних моральних якостей державних менеджерів".

Екс-прем'єр попросив членів свого Кабінету Міністрів не допустити суєти під час формування нового уряду. У свою чергу, Янукович додав: "Думаю, ще якийсь час разом попрацюємо".

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua