УКРАЇНА ВІДКРИЛА НОВУ СТОРІНКУ З НАТО. Але по "Кольчугам" згоди немає

4 перегляди
П'ятниця, 22 листопада 2002, 13:22
На засіданні комісії Україна-НАТО прийнято План дій між Україною та Північно-атлантичним альянсом, а також робочий план на 2003 рік.

"План дій передбачає інтенсивну співпрацю і консультації у сферах політічних, економічних, військових й оборонних питань", - заявив після засідання перший заступник генсека НАТО з політичних питань Алессандро Ріццо.

За словами Ріццо, НАТО буде "підтримувати реформи і ділитися досвідом" з Україною. Міністри закордонних справ України і членів Альянсу відзначили "зобов'язання" Києва "проводити всі необхідні реформи для досягнення кінцевої мети – повної європейської інтеграції".

Відповідно до плану Україна-НАТО, міністри також "підбадьорили" Україну в проведенні "енергійних реформ", у тому числі у сфері зміцнення демократії, верховенства права, дотримання прав людини і ринкової економіки. Вони також відзначили важливість військової реформи.

Заступник Робертсона повідомив, що учасники зустрічі не досягли консенсусу щодо доповіді британо-американських експертів по "Кольчугах".

***

Міністр закордонних справ Анатолій Зленко у своїй заяві назвав цю подію "новим етапом у відносинах між Україною та НАТО". Зленко повідомив, що "задоволений" засіданням Україна-НАТО.

Міністр відзначив, що, реалізувавши план, Україна почне процес "практичної підготовки" для членства в НАТО. "Відносини України і НАТО вже прийшли до пункту, де нам необхідно перетворити співпрацю в інтеграцію".

Українська правда, ПрагаПоїздка групи журналістів на саміт НАТО до Праги була організована фондом "Відродження"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua