Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Смірнов звільняє до десяти керівників обласних УБОЗів

П'ятниця, 29 листопада 2002, 17:07
Міністерство внутрішніх справ вирішило звільнити групу керівників обласних управлінь з боротьби з організованою злочинністю, повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Смірнов.

Він відмовився уточнити кількість керівників і їхні прізвища, зазначивши, що їхня кількість не більше 10.

Раніше Смірнов заявляв, що МВС збирається звільнити 10 начальників УБОЗів, і при цьому відзначив, що основна причина їх звільнення — неефективність роботи підрозділів.

Наприкінці жовтня МВС на період проведення прокуратурою Києва досудового слідства за фактами перевищення влади співробітниками міліції стосовно депутата Верховної Ради Володимира Сивковича відсторонило від виконання обов'язків 4 керівників УБОЗу.

12 жовтня міліція затримала російського бізнесмена Костянтина Григоришина, який знаходився в машині Сивковича. Міліція заявила, що в Григоришина було знайдено пістолет і наркотики і заарештувала його. Сивкович обвинуватив міліцію в нападі на нього.

Затримання Григоришина викликало широкий резонанс в Раді,яка заслухала на своєму засіданні Смірнова і першого заступника держсекретаря МВС Миколу Джигу. Президент Кучма звільнив Джигу в зв'язку з непрофесійними діями міліції під час затримання Григоришина.

Генеральна прокуратура почала перевірку законності дій міліції при затримці Григоришина.

У п'ятницю голова комітету Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Володимир Стретович заявив в Раді про необхідність термінової реорганізації УБОЗів.

Українські новини

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування