Піскун продовжує воювати з "Українською правдою"

Четвер, 12 грудня 2002, 14:27
Прес-служба Генпрокуратури знову відмовила "Українській правді" в акредитації в Генеральну прокуратуру. На цей раз "через технічні причини".

На четвер запланована якась "міжнародна зустріч" генпрокурора Святослава Пискуна, на яку прес-служба прокуратури акредитувала журналістів окремих мас-медіа.

У відповідь на прохання УП акредитувати кореспондента, прес-секретар Піскуна Поліна Башкіна відповіла відмовою. За її словами, приміщення, в якому відбудеться "міжнародна зустріч", не вмістить всіх бажаючих журналістів.

Вона не стала відповідати на питання, чи збирається вона в подальшому акредитовувати кореспондента УП. "Незабаром на нашому сайті з'явиться порядок акредитації, тоді ви про все дізнаєтеся", - заявила вона.

Башкіна повідомила, що "найближчим часом" Генпрокуратура підготує відповідь на запит 21 журналіста, які поставили питання про акредитацію УП. При цьому вона дала зрозуміти, що до УП даний документ направлений не буде.

У відповідь на питання про причину попередніх відмов в акредитації, Башкіна заявила, що вже все роз'яснила. Раніше вона казала, що через "необ'єктивне висвітлення" прес-конференцій Генпрокуратури вони більше "не потребують співпраці" з УП.

УП вже направила до Печерської прокуратури "заяву про злочин" за фактом перешкоджання діяльності журналіста. У цей час колектив УП готує позов до суду з цього ж питання.powered by lun.ua