Прикриваючись Стельмахом, опозиція захищає власні інтереси

П'ятниця, 13 грудня 2002, 14:55
Блокування роботи Верховної Ради силами опозиції, яке відбулося у четвер, пов’язано не з захистом крісла голови Нацбанку, а з небажанням втратити посади у комітетах. Таку думку в інтерв’ю журналістам висловив постійний представник президента у парламенті Олександр Задорожній.

"Тих, хто гвалтував вчора Верховну Раду, цікавило питання не НБУ, а комітетів", - зазначив він. Також, на думку Задорожнього, ще одним мотивом було те, що Стельмах "може забезпечити банківську таємницю [депутатів-опозиціонерів]".

Задорожній не став драматизувати ситуацію із сутичками між депутатами. За його словами, таке відбувається у багатьох парламентах світу: "Я був свідком, як чубилися у парламенті Південної Кореї. І чубилися до крові". Він також повідомив, що підготував проект закону про парламентських приставів.

На думку Задорожнього, відставка Стельмаха є невідворотньою: "Як це питання може бути не розглянуто, оскільки є і подання президента, і заява про відставку самого Стельмаха?".

Говорячи про варіанти майбутнього голосування, постпред Кучми сказав, що це можна буде зробити або бюлетенями, або "підняттям рук". "Безперспективним" назвав Задорожній перехід депутатів більшості в інше приміщення.

У свою чергу лідер БЮТ Юлія Тимошенко повідомила, що при голосуванні за Стельмаха опозиція "завжди буде поруч, хоч в "Українському домі", хоч на Місяці!"

Українська правдаpowered by lun.ua