Кандидат на посаду глави НБУ "обов'язково" візьме участь у президентських виборах

Вівторок, 17 грудня 2002, 14:10
Учасники 4-го з'їзду партії "Трудова Україна" обговорюють стратегічні задачі розвитку партії на період до 2006 року.

Лідер партії "Трудова Україна" Сергій Тігіпко у своїй доповіді наголосив, що до наступних парламентських виборів у 2006 році партія повинна прийти з конкретними справами, що стануть найвагомішим аргументом для виборців.

Серед таких справ він, зокрема, назвав законодавчу діяльність у парламенті, яку необхідно зосередити на основних пріоритетах, зокрема, на трудових відносинах, охороні здоров'я, житлово-комунальному господарстві, розвитку малого і середнього бізнесу. Разом з тим, відзначив Тігіпко, паралельно повинна проходити і робота з розвитку партії.

Відповідаючи на запитання, чи братиме партія участь у виборах президента в 2004 році, Тігіпко заявив: "Обов'язково". Однак приймати рішення, у якій формі партія братиме участь у цих виборах "потрібно вчасно" і на даному етапі говорити про це передчасно. "Робота, на якій необхідно зосередитися зараз, повинна бути спрямована на те, щоб гідно себе проявити", - додав лідер партії.

До порядку денного внесене тільки це питання. Відповідаючи на запитання делегатів з'їзду, Тігіпко повідомив, що з порядку денного виключені організаційні питання. "Зараз такий період, коли у Верховній Раді немає ясності, і потрібно розібратися та налагодити роботу коаліційного уряду і парламентської більшості", - повідомив він.

На вівторок у парламенті заплановане голосування по виборам нового глави НБУ. Єдиним кандидатом на цю посаду є Тігіпко.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua