Вбивство Шкрібляка - це терористичний акт. СБУ знає, хто за цим стоїть

П'ятниця, 17 січня 2003, 10:48
Правоохоронним органам вдалося встановити особу замовника вбивства кандидата в депутати Верховної Ради України Миколи Шкрібляка. Така заява пролунала в четвер від представників Служби безпеки України.

Представники Івано-Франківського обласного управління Служби безпеки України повідомили журналістам, що розслідування резонансного вбивства заступника голови обласної держадміністрації Миколи Шкрібляка, який балотувався до парламенту в мажоритарному виборчому окрузі номер 90, отримало своє логічне продовження. Працівникам служби безпеки відомий організатор вбивства кандидата в народні депутати і йому вже пред'явлено звинувачення.

Однак, покликаючись на таємницю слідства, співробітники спецслужби відмовилися назвати особу замовника. Невідомо навіть, чи перебуває він під вартою.

Щодо мотивів злочину, то за словами керівника обласного управління СБУ полковника Володимира Сахнюка, вбивство Миколи Шкрібляка кваліфікується як терористичний акт. А це, як відомо, згідно із законом передбачає наявність політичних мотивів. Саме з цієї причини це вбивство розслідує служба безпеки. Особи виконавців замовного вбивства також уже встановлено, однак їх дотепер не знайдено. Розшук безпосередніх убивць триває. І, як заявив керівник обласного управління СБУ, їхні фото розміщено зараз у кожному райвідділі всієї держави, однак прізвища вбивць так і не були названі.

Німецька хвиляpowered by lun.ua