Литвин не вірить, що анекдот Кучми "про Вовочку" стосувався його

П'ятниця, 17 січня 2003, 15:37
Спікер парламенту Володимир Литвин стверджує, що у нього залишаються "рівні та нормальні" стосунки з президентом Кучмою і главою АП Медведчуком.

"Як я з президентом спілкувався кілька разів на день, так і спілкуюся. З Медведчуком нормальні стосунки хоча б з огляду на те, що СДПУ(О) і Медведчук – реальні політики, з якими інші реальні політики повинні рахуватися", - сказав Литвин на прес-конференції у Києві. Він назвав Медведчука серед осіб, які балотуватимуться на посаду президента, і сказав, що сам не братиме участі у президентських виборах.

Як відомо, чутки про посилення протистояння між Литвином та СДПУ(О) з'явилися після скасування перерозподілу комітетів. Литвин сказав, що мав свою позицію на розв’язання конфліктної ситуації в парламенті, яку він доніс до відома президента. "Я діяв так, як підказувало серце, розум, політичне відчуття".

Литвин стверджує, що анекдот "про Вовочку", який Кучма розповів на прес-конференції в кінці 2002, стосувався не його. "Я не драматизую ситуацію, і це не до мене. Моє прізвище Володимир Литвин, по-батькові – Михайлович". Він також вважає, що це "добре", коли про політиків складають анекдоти, і навів приклад Брежнєва, про якого також були анекдоти.

Українська правдаpowered by lun.ua