МЕДВЕДЧУК МОЖЕ ПІДТРИМАТИ ЯНУКОВИЧА НА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА?

Субота, 18 січня 2003, 12:43
Лідер фракції СДПУ(О) Леонід Кравчук вважає, що провладні сили мають можливість визначити єдиного кандидата на президентську посаду. Однак до цього треба дуже серйозно готуватися, відзначив він у ток-шоу "Саме той" на УТ-1 в п'ятницю ввечері.

Коментуючи слова голови Верховної Ради Володимира Литвина про ймовірних кандидатів на посаду президента (Ющенка, Симоненка, Тимошенко, Мороза, Януковича і Медведчука), Кравчук назвав їх "особистою думкою" спікера.

У той же час Кравчук сказав, що Медведчук і Янукович гідні зайняти найвищу посаду держави. "Я знаю і того Віктора і того, вони мають і практичний, і політичний досвід", - сказав Кравчук, додавши, що, хто саме буде балотуватися в президенти, покаже час.

У той же час в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" Кравчук відзначив: "Якщо влада висуне одного кандидата (а я на це сподіваюся) і якщо таким кандидатом буде Янукович, то ми його підтримаємо. Якщо ж влада висуне не одного кандидата, а двох, тоді інтереси, звичайно, розділяться".

Разом з тим Кравчук висловив надію, що це буде один кандидат.

Кравчук також сказав, що на наступних виборах президента опозиції через відмінність курсів не вдасться висунути єдину кандидатуру.

Кажучи про відповідальність за нинішній коаліційний уряд, він підкреслив, що фракція СДПУ(О) готова відповідати тільки за рекомендованих нею членів Кабінету Міністрів. Фракція підтверджує взяту на себе відповідальність в рамках підписаної угоди між більшістю і урядом Януковича, однак відповідальність за Кабінет Міністрів повинні нести всі суб'єкти даного політичного договору.

Сесія Верховної Ради, що завершилася в п'ятницю, на думку Кравчука, "увійде в історію як та, що з великими зусиллями утворила більшість, і дуже легко її розвалила".

Лідер фракції зазначив, що Верховна Рада продовжує часто ухвалювати кон'юктурні та популістські закони. Це він пояснив відсутністю програми роботи парламенту і неузгодженістю дій уряду і більшості.

Кравчук вважає, що невідкладним питанням в роботі Верховної Ради повинно стати якнайшвидше прийняття законів про більшість і опозицію.

Інтерфакс-Україна, "Дзеркало тижня"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування