САМІТ СНД ПЕРЕНЕСЛИ З ГУТИ У КИЇВ

Понеділок, 20 січня 2003, 15:51
Неформальний саміт СНД відбудеться у Києві, а не в Івано-Франківській області, як планувалося раніше.

Про це агентству Інтерфакс-Україна повідомили у понеділок у головному Управлінні інформаційної політики адміністрації президента України.

В Управлінні зазначили, що "жодної політичної підоснови" у зміні місця немає. "До цього часу були опрацьовані всі організаційні питання, пов'язані з розміщенням, трансляцією і забезпеченням проведення саміту", - підкреслив співрозмовник агентства.

Як стало відомо з достовірних джерел, причиною перенесення місця проведення саміту стало технічне питання - аеропорт Івано-Франківська не спроможний приймати літаки типу Іл-62. Міністерство іноземних справ України вже почало розсилати офіційні ноти до посольств країн-учасниць саміту з повідомленням про зміну місця проведення заходу.

Дата - 28-29 січня і формат проведення саміту не змінилися. 27 січня до Києва прибуває президент Росії Володимир Путін і на 15.00 вже запланована його зустріч з президентом України Леонідом Кучмою. О 19.00 у той же день глави двох країни візьмуть участь в урочистому відкритті року Росії в Україні, яке відбудеться у Палаці культури "Україна".powered by lun.ua