Янукович взявся рятувати наші тіла і душі

Четвер, 23 січня 2003, 19:15
"З метою створення умов для реалізації права громадян на заняття фізичною культурою і спортом та підвищення рівня фізкультурно-оздоровчої роботи серед населення" Кабінет міністрів видав постанову про утворення центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Відповідно до постанови від 18 січня 2003 р. №49 "Про утворення центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", вміщеної на сайті Верховної Ради, основними завданнями центрів "Спорт для всіх" є "залучення широких верств населення до регулярних оздоровчих занять, надання фізкультурно-спортивних послуг, формування у громадян потреб рухової активності та створення умов для їх задоволення, обладнання та утримання фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд".

Згідно з постановою Януковича, Державному комітетові з питань фізичної культури і спорту доручено створити протягом 2003 року Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" як державну бюджетну організацію та затвердити Положення про нього".

Постанова Кабіміну також передбачає, що фінансуватися діяльність центру "Спорт для всіх" здійснюється "за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на програми з фізичної культури і спорту.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям відповідно до Постанови належить вжити заходів до утворення центрів фізичного здоров'я та сприяти створенню, у тому числі із залученням приватних інвестицій, мережі сучасних спортивних комплексів.

Нагадаємо, у грудні прем'єр-міністр України Янукович був обраний головою Національного Олімпійського Комітету.

Читайте також:

Віктор Янукович: звик справу робити, а не "гнати порожняк"

Володар п'яти кілецьpowered by lun.ua