Тільки після Кучминої вичитки програма дій Януковича потрапить до депутатів

1 перегляд
Середа, 29 січня 2003, 12:02
Програма дій Кабінету міністрів України, очолюваного Віктором Януковичем, буде внесена до Верховної Ради після розгляду парламентом щорічного послання президента України Леоніда Кучми.

Як повідомив у середу на засіданні українського уряду прем'єр-міністр Янукович, така домовленість була досягнута з главою української держави. "Як тільки у нас буде бачення цієї програми, і після того, як у парламент надійде щорічне послання президента, до Верховної Ради буде подана програма Кабінету Міністрів", - сказав він.

Прем'єр повідомив також, що після прийняття програми уряду у першому читанні у Кабінеті Міністрів, цей документ буде направлений на розгляд у регіони. "Я буду просити керівників міністерств і відомств попрацювати у регіонах, у сферах, з виїздом на місця, розглянути найважливіші питання, які зараз хвилюють людей у регіонах, з тим, щоб ми на місцях побачили, що нам необхідно вирішити насамперед ", - підкреслив він.

Янукович зазначив, що перший розділ програми уряду буде присвячений "заходам, які нам необхідно буде провести найближчим часом, вирішивши найбільш хворобливі питання".

З його слів, програма Кабінету Міністрів повинна бути відпрацьована таким чином, щоб вона стала "реальним документом, з яким можна було б працювати до кінця року", а також "перехідним документом на наступний рік".

У ній також повинен бути передбачений механізм реалізації самої програми. "Це буде окремий розділ, в якому нам необхідно передбачити, як ми будемо реалізовувати програму, і які у нас є в цьому відношенні можливості", - сказав він.

Янукович підкреслив, що за кожним пунктом програми буде закріплений конкретний виконавець зі вказівкою його прізвища, той або інший керівник регіону, або ж міністерства і відомств.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua