"Наша Україна" домовилася про єдиного кандидата з опозицією і не тільки

2 перегляди
Середа, 29 січня 2003, 17:19
Опозиція буде обговорювати питання висунення єдиного кандидата на президентських виборах 2004, заявив лідер фракції "Наша Україна" Віктор Ющенко в інтерв'ю журналістам в середу в Крутах (Київська область).

Він підкреслив, що це питання необхідно розглядати ширше, і висловив упевненість, що демократичні сили повинні підійти до нього з розумінням.

"Історія навчила нас, що особливо перед виборами буде актуальною тема роздроблення демократичних сил. І для того, щоб добитися перемоги кандидату від демократичних сил, безумовно, нам необхідно розширити концепцію консолідації, говорячи не тільки про опозиційні сили", - цитує Ющенка "Інтерфакс-Україна".

У той же час він підкреслив, що сама опозиція буде висувати єдиного кандидата.

Раніше в інтерв'ю інформагентству Reuters Ющенко зазначав, що коаліція демократичних сил планує восени цього року назвати ім'я єдиного кандидата на президентські вибори. "Я оптимістично оцінюю розпочатий діалог. Більшість здорових політичних сил стомилися від того, що відбувається в державі, тому висунення єдиного кандидата - це реальність", - сказав Ющенко. Він висловив упевненість, що очолюваний ним блок "однозначно піде на президентські вибори зі своїм кандидатом".

"Визначення єдиної кандидатури може відбутися вже нинішньої осені, а зараз необхідно шляхом консультацій досягти максимальної консолідації демократичних сил", - передає слова Віктора Ющенка прес-служба "Нашої України".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua