Від санкцій FATF Україну "відмиватиме" Азаров

Вівторок, 11 лютого 2003, 10:25
У Парижі відкривається сесія Міжнародної організації з протидії відмиванню брудних грошей FATF, яка, зокрема, розгляне стан справ із відмиванням брудних грошей в Україні.

У секретаріаті FATF повідомляють, що установа взяла до уваги низку заходів у цій галузі, схвалених Верховною Радою та урядом України.

Для участі у черговій сесії FATF до Парижа прибула українська делегація на чолі з першим віце-прем`єром Миколою Азаровим.

Очікують, що ця сесія розгляне можливість зняття санкцій щодо Києва.

Напередодні посол Сполучених Штатів в Україні Карлос Паскуаль в інтерв`ю українському телебаченню в неділю заявив, що підтримає зняття санкцій проти України.

Пан Паскуаль високо оцінив зусилля українського уряду, спрямовані на боротьбу з відмиванням брудних грошей. Очікують, що українське питання буде розглянуто на пленарному засіданні FATF у середу.

Минулого тижня голова Нацбанку Сергій Тігіпко висловив припущення, що FATF може скасувати санкції проти України, але залишить її в так званому чорному списку до червня, щоб простежити за виконанням рішень. Рішення FATF має бути оприлюднено 14 лютого.

Українська служба ВВСpowered by lun.ua