Міжнародна експертиза виключає насильницький характер смерті Коломійця

Середа, 12 лютого 2003, 13:30
Результати міжнародної експертизи тіла директора інформаційного агентства "Українські Новини" Михайла Коломійця, що була проведена в Києві, виключають насильницький характер його смерті.

Про це журналістам повідомив заступник начальника головного слідчого управління Генеральної прокуратури Василь Черников.

За його словами, експертиза не знайшла ознак стороннього втручання у загибель Коломійця.

Черников додав, що французький експерт Жан Риволі та білоруський експерт, що брав участь в експертизі, вже підписали її результати.

За його словами, зараз у слідства немає підстав вважати, що Коломієць був вбитий або доведений до самогубства.

Черников додав, що прокуратура Києва, що проводить розслідування цієї справи, призначила судово-психологічну експертизу Коломійця, яка буде проведена на підставі свідчень його знайомих і тих, хто його бачив, а також матеріалів, зібраних під час розслідування справи.

За словами Черникова, кримінальна справа з розслідування обставин смерті Коломійця найближчим часом буде завершена.

З 21 жовтня 2002 року Коломієць раптово припинив керувати справами агентства, а 30 жовтня його тіло було знайдено повішеним біля Молодєчно в Бєларусі і поховано як неопізнане.

Проведена правоохоронними органами Бєларусі експертиза тіла Коломійця заперечує стороннє втручання у його загибель.

Після ексгумації й опізнання тіло Коломійця було доставлено до Києва і поховано.

Генеральна прокуратура у зв'язку зі смертю Коломійця порушила кримінальну справу за статтєю "доведення до самогубства".

Представники Ліги економічних журналістів на початку лютого закінчили розслідування в Білорусі обставин загибелі Коломійця і не знайшли незаперечних доказів застосування до Коломійця фізичної сили.

Ліга також заявляє, що деякі обставини не дозволяють виключити версію убивства, зокрема, психологічного тиску, що могло призвести до самогубства.

Українські новиниpowered by lun.ua