"Побувши на самоті" Ющенко вирішив, що краще бути з опозицією

Четвер, 13 лютого 2003, 16:30
Провідні опозиційні політики привітали наміри лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка активно підтримати березневі антипрезидентські акції протесту.

Таких заяв від Віктора Ющенка чекали вже давно, сказав в інтерв'ю "Німецькій хвилі" політичний консультант Блоку Юлії Тимошенко Віктор Шишкін. Він нагадав заклики до об'єднання зусиль, які раніше виголосили Юлія Тимошенко та лідер соціалістів Олександр Мороз.

Один з провідних депутатів фракції Соцпартії Юрій Луценко вважає, що Ющенко повернувся з поїздки до Сполучених Штатів людиною, яка ухвалила для себе остаточне рішення.

Луценко спростував припущення щодо навіювання Ющенкові більш рішучої позиції його американськими співрозмовниками: "Це улюблена тема про його особливі зв'язки зі Сполученими Штатами. Думаю, що це абсолютно не так. Просто людина побула на самоті і приїхала готовою до рішучих дій".

На думку Луценка, найважливішим тепер є формування єдиної опозиційної команди для перемоги на президентських виборах і жоден із лідерів опозиції не має права говорити про політичну ціну підтримки єдиного кандидата.

Читайте також:

Ющенко благословив своїх на повалення Кучми

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування