Шеварднадзе не проти вільної торгівлі, але дещо не розуміє

Понеділок, 24 лютого 2003, 15:29
Президент Грузії Едуард Шеварднадзе підтримує створення в рамках СНД зони вільної торгівлі і підписала відповідну угоду. Виступаючи по Національному радіо, він сказав, що "для Грузії це питання давно ясне і вирішене", повідомляє УНІАН із посиланням на НТВ.

Коментуючи підсумки зустрічі президентів Росії, України, Білорусії і Казахстану, Шеварднадзе водночас сказав: "Дещо незрозуміло, чому ця зустріч була присвячена створенню зони вільної торгівлі, адже це питання неодноразово обговорювалося на самітах СНД. У січні в Києві ми домовилися, що остаточне рішення з цього питання буде ухвалене у вересні 2003 року".

Він зазначив, що "у Києві з доповіддю по цій темі виступав президент України, і фактично всі думки, які сформулював Леонід Кучма, були розцінені нами як прийнятні".

22 лютого в Москві президенти України Леонід Кучма, Росії Володимир Путін, Білорусії Олександр Лукашенко і Казахстану Нурсултан Назарбаєв домовилися до вересня підготувати Угоду про створення єдиної економічної зони в рамках України, Росії, Білорусії і Казахстану. Російський Президент закликав все бажаючі держави колишнього СРСР приєднуватися до угоди.

Раніше, 28-29 січня 2003 року, лідери держав СНД на саміті в Києві домовилися у вересні на саміті в Ялті підписати документ про створення зони вільної торгівлі в країнах Співдружності. Коментуючи тоді результати переговорів, Кучма сказав, що "всі були одностайні в плані завершення робіт зі створення зони вільної торгівлі в СНД".powered by lun.ua