У Києві продовжують відловлювати міліцейських "перевертнів"

Четвер, 27 лютого 2003, 19:00
Співробітники київського управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали ще одного члена так званої "банди перевертнів", до керівництва якої входили колишні співробітники міліції.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомила начальник центру громадських зв'язків Головного управління МВС України у Києві Тетяна Подошевська у четвер.

Затриманий раніше працював в органах внутрішніх справ. Як стало відомо агентству, відносно затриманого порушено кримінальну справу за статтею 115 Кримінального кодексу України - навмисне вбивство.

Таким чином, загальне число затриманих міліцією членів угрупування становить 12 чоловік.

До керівництва угрупування, яке діяло з 1997 року, входили троє старших офіцерів міліції, які звільнилися з органів внутрішніх справ у різний час: співробітник київського УБОЗ, співробітник секретної оперативної служби міліції і працівник міністерства.

Основною "спеціалізацією" злочинців були викрадення людей з метою викупу. Викрадених частіше за все вбивали. На рахунку угрупування, щонайменше, 10 вбивств, останнє з яких було скоєне у 2002 році.powered by lun.ua