"Наша Україна" хоче знати, кого обдурив Порошенко

Четвер, 13 березня 2003, 17:19
Фракція "Наша Україна" зажадає додаткового ретельного розслідування питання "про обставини "фальсифікації" державного бюджету України на 2003 рік. Про це говориться у заяві прес-служби "Нашої України", яка була поширена у четвер.

Як повідомлялося, лідери і представники депутатських фракцій і груп Верховної Ради не виключають, що державний бюджет України на 2003 рік був сфальсифікований на суму 310 млн. грн., з яких підтверджується фальсифікація 47 млн.

Після засідання лідерів і представників фракцій з цього питання лідер Компартії України Петро Симоненко повідомив, що депутати помітили розходження у бюджеті, прийнятому ними на сесії парламенту, і бюджеті, підписаному головою Верховної Ради і президентом. З його слів, була сфальсифікована стенограма парламентського засідання, на якому приймався бюджет.

У прес-службі "Нашої України" повідомили, що ряд народних депутатів після засідання з цього питання виступили із звинуваченнями на адресу голови бюджетного комітету Петра Порошенка (фракції "Наша Україна") і закликали до його відставки з цієї посади. Як аргументи, зазначає прес-служба, наводилися свідоцтва працівників парламентського апарату, а також висновки юридичного і науково-експертного апарату Верховної Ради.

Прес-служба "Нашої України" заявляє, що фракції "добре відомі адміністративні методи "діяльності" наших політичних опонентів", повідомляє Інтерфакс-Україна.

У той же час член бюджетного комітету Борис Загрева, коментуючи обвинувачення у фальсифікації, зазначив, що "заяви відносно фальсифікації Державного бюджету повинні надходити не у вигляді загальних заяв, а з конкретними цифрами, які б вказували, в якій статті які саме порушення відбулися".

"Наскільки мені відомо, - сказав Загрева, - таких звернень до Комітету не було, тому говорити про фальсифікацію немає сенсу".

Коментуючи причини подібних заяв, він припустив, що "враження про розбіжності могло скластися внаслідок недосконалого регламенту: деякі зміни до Закону про Державний бюджет України на 2003 рік вносилися "з голосу" під час голосування у стінах парламенту, що зафіксовано стенограмою. Тому і могли виникнути певні розбіжності між текстом Проекту Бюджету на 2003 рік і ухваленим Законом", цитує Загреву прес-служба "Нашої України".

powered by lun.ua