Медведчук наказав Піскуну посадити Тимошенко?

Вівторок, 18 березня 2003, 15:40
Під час оперативної наради в адміністрації президента України генеральному прокурору Святославу Піскуну було "у категоричній формі наказано негайно направити до парламенту подання про позбавлення депутатської недоторканності та притягнення до відповідальності одного з лідерів опозиційних сил Юлії Тимошенко за сфальсифікованими звинуваченнями".

Таку заяву у вівторок поширив Блок Юлії Тимошенко. У документі також сказано, що "враховуючи зауваження генпрокурора про те, що у даний момент навряд чи вдасться зібрати необхідну кількість голосів для забезпечення результативного голосування з цього питання, Віктор Медведчук взяв збір депутатських голосів під свій особистий контроль".

У заяві БЮТ, переданій агентству UNIAN, також зазначено, що "окрім того, як свідчать поінформовані джерела, на цій нараді також йшлося про розробку "серії відверто провокаційних дій та акцій з метою дискредитації опозиційних лідерів та здійснення розколу в рядах опозиційних сил".

"Ми не маємо сумніву у тому, що генпрокурор виконає наказ, через те, що сам перебуває у "підвішеному стані" і під загрозою відставки за чисельні порушення законодавства та скоєння злочинів. Однак це не зламає нашого лідера і не припинить масових акцій протесту в Україні. Всі спроби режиму зламати опозицію та посіяти розкол в її рядах заздалегідь приречені на неуспіх", заявляє Блок Юлії Тимошенко.

powered by lun.ua