Податківці знищать радіо "Континент" як "Обком"?

1 перегляд
Середа, 19 березня 2003, 20:21
Радіостанція "Континент" може бути "фізично знищена" за сценарієм розгрому інтернет-видання "Обком".

Така заява міститься у відкритому листі генерального директора "Континенту" Сергія Шолоха на ім'я голови Державної податкової
адміністрації України Юрія Кравченка.

За інформацією керівництва радіостанції "до приміщення мають увірватися працівники силових органів, які вилучать усю апаратуру, вимкнуть передавач, демонтують антену та заблокують рахунки за начебто фінансові порушення. Вже пізніше має з'ясуватися, що відбулася помилка і санкції на вищезгадані дії були надані безпідставно".

"Зрозуміло, що після рішення всіх судових інстанцій, які підтвердять неправомірність дій людей, які це вчинять, відновлення роботи радіо вже буде неможливим", зазначено у листі Шолоха.

Генеральний директор також просить голову ДПАУ перевірити дану інформацію, і "зробити все можливе для того, щоб не допустити незаконне припинення діяльності засобу масової інформації без рішення суду".

Справа про правомірність діяльності радіо "Континент" знаходиться на розгляді у Вищому господарському суді та в Європейському суді з прав людини, нагадує Сергій Шолох.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua