Лазаренко запросив Пустовойтенка в гості. Той привселюдно відмовився

1 перегляд
П'ятниця, 21 березня 2003, 14:00
Народний депутат України, колишній прем'єр-міністр Валерій Пустовойтенко не збирається свідчити на стороні захисту у судовому процесі в США у справі колишнього українського прем'єра Павла Лазаренка.

У спеціальній заяві Пустовойтенка йдеться, що з проханням свідчити на боці захисту до нього звернувся американський адвокат Лазаренка. На думку адвоката, Пустовойтенко має "важливу для захисту Лазаренка інформацію".

"У зв'язку з цим я маю заявити, що не вважаю за можливе для себе свідчити на боці захисту Лазаренка, бо відповідної інформації я не маю", - говориться у заяві Пустовойтенка.

Колишній прем'єр підкреслює, що якщо і буде свідчити у цій справі, то тільки на боці обвинувачення. Він також сподівається, що суд у "справі Лазаренка" відбудеться в Україні у присутності звинувачуваного.

Пустовойтенко зазначає, що Народно-демократична партія, яку він очолює, ще у 1997 році була першою з тих, хто засудив корупцію в уряді Лазаренка, що "посприяло його якнайшвидшій відставці".

Лазаренко очолював український уряд у 1996-97 р.

Пустовойтенко займав цю посаду у 1997-99 р.

З 1999 р. Лазаренко знаходиться у федеральній в'язниці Сан-Франциско. Прокуратура США звинувачує його у відмиванні $114 млн. через приватні американські фінансові установи.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua