Кучма принизив роль Медведчука

Середа, 26 березня 2003, 16:58
Президент Леонід Кучма відкидає припущення, що глава АП Віктор Медведчук якимось чином може просувати або гальмувату запропоновану політичну реформу.

"Я не розумію питання! Адміністрація президента – це апарат, який забезпечує діяльність президента", - сказав Кучма на питання журналіста і додав, що Медведчук "не може бути ні рушієм, ні гальмом" реформи. "Я визначаю, і моє слово останнє", - додав він.

Кучма сказав, що Медведчук "нормально забезпечує" його діяльність.

Кучма також окреслив роль президента після проведення конституційної реформи: "Президент повинен бути сильною фігурою, арбітром нації та відносин між гілками влади".

Він закликав опозицію не переносити своє негативне ставлення до нього особисто на запропоновані зміни: "Ви можете тричі не любити президента Кучму, але коли стоїть питання загальнонаціонального значення, то треба відкинути емоції".

Кучма також звернув увагу на непослідовність депутатів, які спочатку підтримували зміни, а зараз виступають проти: "Наша Україна" навесні офіційно подала проект угоди, де чорним по білому записано закріплення коаліційного уряду. […] Мене дивує, з якою швидкістю ті, хто пропонував це, сьогодні пропонують протилежне".

За його словами, якщо запропоновані зміни не будуть ухвалені, "ми зробимо величезний крок назад".

УПpowered by lun.ua