Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Перший етап президентства Януковича - Партія регіонів

П'ятниця, 11 квітня 2003, 11:36
Партія регіонів сподівається, що прем'єр-міністр України Віктор Янукович дасть згоду очолити цю партію і 19 квітня на з'їзді буде обраний її лідером. Про це заявив заступник голови партії, народний депутат Валентин Ландик в інтерв'ю газеті "День", опублікованому у п'ятницю.

Ландик зазначив, що голови дев'яти регіональних організацій Партії регіонів підписали звернення до Януковича, в якому закликали його "у такий відповідальний момент, коли він очолює уряд, не відмежовуватися від політики", і просили очолити партію.

Зі слів депутата, прем'єр подякував їм за довіру і пообіцяв подумати. "Принаймні, він не сказав "ні". Так, дійсно, позитивної відповіді поки не прозвучало. Однак досі не прозвучало і негативної. Тому є підстави сподіватися, що Віктор Федорович все-таки дасть згоду, і 19 числа ми оберемо його своїм партійним керівником", - підкреслив Ландик.

Він зазначив, що "є частка правди" у тому, що питання висунення Януковича на пост глави Партії регіонів пов'язане з майбутніми президентськими виборами. "Але говорити вже сьогодні про те, що саме Януковича ми (Партія регіонів) будемо висувати у президенти, було б передчасним", - підкреслив депутат.

Він назвав "правильним" ідею єдиного кандидата на президентських виборах від партій центра. "Якщо вдасться домовитися - це буде майже гарантія того, що саме ця людина буде вибрана президентом. Але, на жаль, сьогодні у нас немає єдиного кандидата", - додав він.

Ландик також переконаний, що переговори про єдиного кандидата повинні проходити у більш широкому форматі, ніж сили більшості. "Не можна сьогодні відвертатися від тієї ж "Нашої України". Якщо не буде знайдено консенсус з блоком Віктора Ющенка і силами, які за ним стоять, справи не буде, і ми отримаємо "збиткового президента", збитковий уряд і збиткову державу", - підкреслив він.

Інтерфакс-Україна
Читайте також:

Після візиту у Німеччину Янукович наважиться очолити Регіони?

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування