Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенківці пропонують обговорити політичну реформу в Раді і винести її на референдум

Понеділок, 14 квітня 2003, 15:57
Блок "Наша Україна" пропонує змінити порядок обговорення конституційних ініціатив. Спочатку, вважають в блоці, треба визначитися щодо пропозицій у Верховній Раді, а потім вже виносити документ щодо політичної реформи на референдум, повідомляє прес-служба блоку.

"Наша Україна" переконана, що це забезпечить ефективність та прозорість політичної реформи, створить умови для максимального залучення громадян до процесу політичного реформування, зробить положення документа зрозумілими кожному українцю", йдеться у тексті заяви блоку.

Для цього, на думку авторів заяви, має відбутися серія "круглих столів" з питань політичної реформи за участю президента України, керівництва Верховної Ради, керівників депутатських фракцій і груп парламенту та керівництва Кабінету Міністрів України. "Саме через механізми "круглих столів" можуть бути залучені до обговорення представники політичних партій та громадських організацій", вважають в "Нашій Україні".

"За наслідками проведення "круглих столів" необхідно сформувати робочу групу, у яку увійдуть представники Верховної Ради та адміністрації президента. Вона буде опрацьовувати та узагальнювати пропозиції щодо політичної реформи.

Крім того, мають відбутися телевізійні дебати щодо політичної реформи за участю президента, керівництва Верховної Ради, керівників депутатських фракцій і груп парламенту, керівництва Кабінету Міністрів України".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування