Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

НАЙКРАЩІ ЮРИСТИ РАДЯТЬ ПІСКУНУ, ЯК ПОСАДИТИ КОРОБОВУ В ТЮРМУ. ВІН ЗБИРАЄТЬСЯ РОЗКРИТИ СПРАВУ ГОНГАДЗЕ ДО 2004 РОКУ

Вівторок, 15 квітня 2003, 13:33
Генпрокурор Святослав Піскун заявив фракції СПУ, що не бачить юридичних наслідків рослідування кримінальної справи проти видань, які передруковували статті з газети "Грані". Про це після зустрічі заявив депутат-соціаліст, головний редактор газети Юрій Луценко.

"Піскун сказав: я не бачу юридичних наслідків розслідування кримінальної справи. Але найкращі юристи говорять, що розслідвування проводити можна. Я вважаю, що ні. Сьогодні це проводиться, і я вважаю, що ніякими юридичними наслідками це не завершиться", - навів слова Піскуна Луценко.

Як відомо, Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом публікації матеріалів, які перешкоджають виконання президентом своїх повноважень і мають образливий характер. У ній фігурують видання, які передруковували матеріали із газети "Грані".

Водночас генпрокурор повідомив депутатам, що "є маса інших видань, і це не стосується републікації статей Коробової, які є вкрай обазливими, вульгарними щодо президента".

Піскун заявив депутатам, що він особисто виступає за відновлення у Кримінальному кодексі статті за наклеп.

Говорячи про справу Георгія Гонгадзе, Піскун повідомив, що має оптимізм щодо її розслідування. "Він сказав, що справа Гонгадзе буде завершена до президентських виборів. Але не хотів би великого публічного галасу навколо справи, бо це заважає проводити слідчі дії", - навів слова Піскуна Луценко.

УП

Читайте також:

Кучма посадить всіх журналістів, які писали про плівки Мельниченка

НАЗВАНО ЗМІ, ЯКІ ЗАВАЖАЛИ КУЧМІ ЖИТИ І ПРАЦЮВАТИ


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: