Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Народ вимагає розігнати хоч частину депутатів

П'ятниця, 18 квітня 2003, 10:02
За даними на 16 квітня понад 208 тисяч українських громадян взяли участь в обговоренні пропозиції президента України про проведення в країні конституційної реформи.

Такі дані оприлюднив на прес-конференції в четвер у Києві міністр юстиції Олександр Лавринович.

З тих громадян, які брали участь в обговоренні, 5 тис. не підтримують запропонований законопроект, 40 тис. підтримують без пропозицій, 163 тис. підтримують з пропозиціями.

Лавринович повідомив, що в цей час Мін'ст продовжує роз'яснювальну роботу серед населення про запропоновані президентом зміни до Конституції, а також узагальнює і аналізує всі пропозиції.

Зокрема, на сьогодні суб'єкти обговорення внесли 5,3 тис. пропозицій. Серед них трудові колективи - 903, органи місцевого самоврядування - 120, державні органи - 183, політичні партії - 184, громадяни - 3,9 тис.

Лавринович повідомив, що найбільшу кількість відгуків зібрало положення про створення в Україні двопалатного парламенту, найбільше суб'єкти підтримують ідею про скорочення депутатського корпусу.

Міністр підкреслив, що багато з пропозицій містять цифри менші ніж 300 депутатів.

"У ході обговорення ми відзначаємо збільшення активності громадян, які надсилають свої пропозиції з приводу політичної реформи", - сказав Лавринович.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування