Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович пересварить всі провладні сили?

Вівторок, 22 квітня 2003, 15:28
Лідер Соціалістичної партії Олександр Мороз вважає, що з ухваленням Верховною Радою програми діяльності Кабінету Міністрів відбудеться загострення відносин між підтримуючими діючу владу політичними силами.

Він вважає, що це загострення пов'язане, у першу чергу, з тим, що затвердження програми уряду робить прем'єр-міністра Віктора Януковича основним кандидатом у президенти у 2004 році від влади.

"Тепер з'явилася нова конфігурація серед провладних сил, — сказав Мороз. — нехай думають, це їхні турботи".

Мороз дав зрозуміти, що загострення відносин також відбудеться між головою адміністрації президента Віктором Медведчуком і головою Національного банку Сергієм Тігіпком.

"Дехто у приймальні президента казав, що він є другом уряду, хоча це не так. Чи відмовився Тігіпко від боротьби за місце під сонцем? Ні", — сказав Мороз.

Мороз знову підтвердив, що напередодні голосування по програмі Кабміну в Раді Янукович дав обіцянку підтримати закон про вибори парламенту від партій. При цьому він додав, що існує стенограма відповідної зустрічі з Януковичем.

Разом з тим лідер СПУ відзначив, що зрив домовленостей з боку прем'єра дасть урок опозиції, яка у випадку пошуку компромісу буде думати насамперед про виконання зобов'язань, узятих протилежною стороною.

Українські новини

Про взаємні обіцянки Януковича й опозиції читайте тут

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування