Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кучмі пропонують почекати Грузію й Азербайджан для приєднання до НАТО?

Середа, 23 квітня 2003, 11:09
Президент Грузії Едуард Шеварнадзе висловлює сподівання, що найближчим часом питання розширення НАТО торкнеться і Закавказького регіону.

Грузинський лідер каже, що НАТО зацікавлене в Азербайджані і що існує чимало цікавих аргументів на користь трійки Україна-Азербайджан-Грузія в контексті приєднання до Альянсу.

Президент Грузії Едуард Шеварднадзе перебуває в Україні з офіційним візитом, який триватиме два дні. Вважається, що передусім переговори провідника Грузії з Леонідом Кучмою зосередяться на економічних питаннях.

Після першого дня візиту Едуард Шеварднадзе і Леонід Кучма провели прес-конференцію, на якій Шеварнадзе, торкнувшись питання Іраку, заявив, що нині головним завданням є, аби у світі не існувало джерел тероризму і джерел розповсюдження зброї масового знищення.

Якщо такі держави існуватимуть, як потенційна загроза такого розповсюдження, то події в Іраку, на думку Шеварнадзе, можуть повторитися.

В свою чергу Леонід Кучма твердив, що антиіракську коаліцію можна в якісь мірі привітати з тим, що вона "змогла вирішити для початку головну проблему", і нині, на думку українського президента, коаліція має сказати своє слово в забезпеченні стабільності в Іраку.

Україна, як сказав Кучма, готова взяти участь в післявоєнному облаштуванні Іраку.

Українська служба Бі-Бі-Сі

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування