Депутатські зміни до Конституції готові. Справа за Кучмою

Понеділок, 12 травня 2003, 11:51
Робоча група Верховної Ради України з проведення конституційної реформи підготувала законопроект про внесення змін до Основного закону.

Про це у ході погоджувальної наради у керівництва парламенту депутатських фракцій і груп у понеділок повідомив співголовуючий робочої групи Олександр Мороз (фракція СПУ).

З його слів, законопроект підготовлений на основі пропозицій, які надходили до комісії, у тому числі і пропозицій президента. Мороз звернувся до голови парламенту Володимира Литвина з проханням у середу на поточному тижні винести цей законопроект на обговорення до сесійного залу, а у четвер - на голосування з тим, щоб схвалити його і направити для висновків у Конституційний суд.

Співголовуючий повідомив, що у випадку, якщо президент України також подасть свої пропозиції до парламенту про внесення змін до Конституції, Верховна Рада може їх розглянути, схвалити і відправити у КС для висновків.

Крім того, він відзначив необхідність прийняття і закону про вибори народних депутатів на пропорційній основі. Мороз підкреслив, що розв'язання цього питання не можна відкладати і ці два питання необхідно розглянути і внести у порядок денний.

У свою чергу Литвин звернувся до співголовуючих робочої групи з внесення змін до Конституції, першого заступника голови Верховної Ради Геннадія Васильєва і Мороза провести відповідне засідання робочої групи, де і буде ухвалено рішення. Він також запропонував представникам депутатських фракцій і груп парламенту висловити свої побажання з цього питання.

Спікер зазначив, що Верховна Рада вчинить так, як вирішила робоча комісія.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування