Піскун проти того, щоб закривали кримінальні справи Тимошенко

Вівторок, 13 травня 2003, 20:44
Генеральна прокуратура вважає незаконним рішення Київського апеляційного суду про закриття всіх справ, порушених нею проти Юлії Тимошенко та інших колишніх керівників корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Генпрокуратура готує документ, у якому підніме питання про скасування цього рішення, говориться у заяві прес-служби Генеральної прокуратури, переданій агентству Інтерфакс-Україна у вівторок.

У заяві також відзначається, що рішення Київського апеляційного суду були прийняті з грубим порушенням норм кримінально-процесуального законодавства: розгляд справи відбувся навіть без участі прокурора.

Як повідомлялося, у вівторок у Київський апеляційний суд прийняв рішення закрити всі кримінальні справи, порушені Генпрокуратурою стосовно Тимошенко, а також чотирьох колишніх керівників корпорації ЄЕСУ.

Крім того, суд ухвалив скасувати запобіжний захід у вигляді утримання під вартою трьом колишнім керівникам ЄЕСУ - Геннадію Тимошенку, Антоніні Балюрі, Євгенію Шаго. У такий спосіб Київський апеляційний суд задовольнив апеляцію адвоката родини Тимошенко на постанову Вишгородського суду.

Раніше Генпрокуратура заявила про намір у травні направити до
суду кримінальну справу стосовно чотирьох колишніх керівників корпорації ЄЕСУ Геннадія Тимошенка, Антоніни Балюри, Лідії Сокольченко і Євгена Шаго. За твердженням прокуратури, слідством встановлено, що названі особи, "діючи у складі організованої злочинної групи під керівництвом і разом із президентом ЄЕСУ Юлією Тимошенко, навмисне, з корисливих міркувань, зловживаючи службовим становищем, шляхом службової підробки, вчинили ряд тяжких злочинів".

Генпрокурор України Святослав Піскун раніше неодноразово заявляв про намір направити подання про притягнення народного депутата Юлії Тимошенко до кримінальної відповідальності.

Читайте також:

СВЕКРА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО ВИПУСТЯТЬ З В'ЯЗНИЦІ
powered by lun.ua