У Кучми "прорив" із Северінсен, але поки немає із США

Четвер, 15 травня 2003, 17:31
Президент Леонід Кучма заявляє, що Україна налаштована на конструктивну співпрацю з моніторинговим комітетом ПАРЄ, якщо вона не шкодитиме честі й гідності України.

"Україна налаштована на конструктивну співпрацю з моніторинговим комітетом, вона буде уважно прислухатися до об'єктивних пропозицій, і вживати заходів. Однак ми повинні завжди захищати честь і гідність України", - підкреслив президент, відповідаючи на питання журналістів у четвер в Києві.

Кучма зазначив, що його зустріч з представниками моніторингового комітету, яка відбулася в рамках виїзного засідання комітету в Україні, була "дуже конструктивною".

"Уперше в моніторингового комітету було бажання розібратися, що таке Україна і які процеси відбуваються в ній", - сказав президент.

***

Кучма також сказав, що вважає підсумки участі української делегації в консультаціях "Україна-НАТО" хорошим кроком в поліпшенні відносин між Україною і США.

"Позитивно оцінюю (підсумки консультацій) як хороший крок в напрямку поліпшення наших відносин зі Сполученими Штатами Америки", - сказав він.

Разом із тим президент зазначив, що попереду ще "важка робота". "І сьогодні точно сказати, що це прорив (в розвитку україно-американських відносин), я б не поспішав", - додав він.

Кучма зазначив, що в ході візиту виникло взаєморозуміння щодо співпраці з НАТО.

"Настрій, який був у Празі (під час саміту НАТО) і настрій, який був у Вашингтоні, він абсолютно різний", - сказав він.

Інтерфакс-Україна


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування