УНСОвців випускають із в'язниці

Середа, 21 травня 2003, 12:23
У середу, 21 травня закінчився термін ув'язнення двох членів УНА-УНСО Станіслава Самофалова й Олега Селеги, засуджених за участь у масових заворушеннях у ході акцій протесту опозиції 9 березня 2001 року. Вони звільнені з Лук'янівського СІЗО близько 11.10.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомила прес-секретар УНА-УНСО Тетяна Чорновіл.

Звільнених зустрічали біля стін СІЗО народний депутат Андрій Шкіль і ще декілька депутатів від фракції Блоку Юлії Тимошенко.

Самофалов і Селега 26 грудня 2002 року за рішенням Голосіївського місцевого суду Києва були засуджені на два роки позбавлення волі. Термін рахується з моменту арешту. Оскільки вирок був оскаржений і не набрав законної чинності, засуджені не перевозилися до виправно-трудових установ, а залишилися у СІЗО.

Усього за рішенням Голосіївського суду було засуджено 18 "унсовців" до термінів відбування покарання від 2 до 5 років, чотирьох із них - умовно. У березні випустили на свободу першого із засуджених Андрія Косенка, в якого також закінчився дворічний термін.

23 травня закінчується термін ув'язнення Володимира Павлюка, засудженого на два роки.

У той же час, 16 травня Апеляційний суд Києва зменшив на 0,5-1,5 роки терміни позбавлення волі десяти членам УНА-УНСО, частково задовольнивши їх апеляцію. У зв'язку з цим прямо із залу суду був відпущений Василь Назар.


powered by lun.ua