Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Кіровограді громадяни захищають від Кучми Конституцію

Четвер, 22 травня 2003, 18:48
У Кіровограді створено Комітет захисту Конституції України. Під час стихійних зборів громадян, що зібралися у сквері імені Хмельницького, були зібрані підписи на захист чинної Конституції.

Збір підписів триває вже кілька днів, фіксують їх активісти блоку "Нашої України", які за годину роботи збирають 100 - 150 підписів. За словами керівника громадського об’єднання "Молодь разом" Леоніда Єфременка, "люди охоче підписуються на захист Конституції, адже бояться що ініційовані президентом зміни до Основного Закону призведуть до встановлення довічної диктатури Кучми".

Громадяни на зборах закликали всіх українців незалежно від політичних переконань розпочати створювати громадські комітети по захисту чинної Конституції.

Одночасно було прийнято звернення до лідера "Нашої України" Віктора Ющенка з проханням підтримати ініціативу мешканців міста Кіровограда про створення громадського Комітету захисту Конституції України і не дати можливості владі скасувати діючу Конституцію.

Це підтвердив і керівник "Нашої України" у Кіровоградській області Андрій Ніцой під час свого виступу на мітингу із вшанування пам’яті Тараса Шевченка, повідомляє прес-служба блоку.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування