Влада обіцяла добре годувати зеків, щоб вони проголосували за Ярославського?

Четвер, 12 червня 2003, 17:39
Розрив на виборах 8 червня у Чернігові між кандидатом влади, керівником "Укрсиббанку" Ярославським та єдиним кандидатом від "Нашої України", соціалістів і БЮТ Дмитром Iвановим склав трохи більше двох тисяч голосів.

"Цю різницю забезпечили голоси, зібрані в жіночій тюрмі, СIЗО, психлікарні та інтернаті для престарілих", повідомляє прес-служба блоку "Наша Україна".

Свiй вклад у перемогу ставленика влади внесли комунiсти — їх безнадiйна в планi перемоги кандидатка "вiдтягла" вiд Iванова бiльше 4 тисяч голосiв. Колишня голова Держкомпiдприємництва Кужель зiбрала 10 тисяч голосiв.

"Скажімо, підсумки голосування в жіночій в'язниці просто вражаючі: за Ярославського —1075, за Іванова — 1. Така одностайність пояснюється просто — в'язнів пообіцяли добре годувати, якщо проголосують за харківського родича Кучми", йдеться у повідомленні прес-служби.

З приводу виборів в Чернігові заступник голови обласної організації Української народної партії Іван Панченко заявив, що "такого бардаку з даними про виборців ще не було. Відповідати за це мали по закону районні ради та ЖЕКи".

Наприклад, голові Чернігівської обласної ради Василю Ковальову не дали змоги скористатися своїм конституційним правом голосування — його прізвища не виявилося у списках виборців.powered by lun.ua