Українці в Іраку служитимуть в провінції Васіт

Четвер, 19 червня 2003, 11:07
Міністр оборони Польщі Єжи Шмайдзінський оголосив про остаточне визначення списку країн, які нададуть свої підрозділи до тієї частини міжнародного контингенту в Іраку, якою командуватимуть польські військові.

Міністр сказав, що у вівторок були завершені консультації з іспанцями і тепер поляки хотіли б поїхати до Києва для консультацій з українськими військовими.

Пан Шмайдзінський повідомив, що на українських підрозділах чисельністю до 1800 військових лежатиме, як було сказано, важлива відповідальність за провінцію Васіт.

Польський міністр повідомив, що Іспанія надає від 1100 до 1300 солдатів і тісно співпрацюватиме з підрозділами Гондурасу, Домініканської республіки, Сальвадору і можливо Нікарагуа.

Польща відповідатиме за південно-центральний сектор Іраку і командуватиме міжнародними підрозділами чисельністю 7500 військових, з яких 2000 будуть польські солдати.

Загалом до польського сектора нададуть свої підрозділи 20 країн, включно з Болгарією, Румунією, Латвією, Литвою, Словаччиною та Угорщиною.

BBCpowered by lun.ua