Депутатський законопроект загальмував особисто Кучма - Мороз

Вівторок, 24 червня 2003, 13:48
За вказівкою президента Кучми заблоковано роботу тимчасової комісії парламенту щодо змін до Конституції. Так, "із посиланням на достовірні джерела", прокоментував УП лідер соціалістів Олександр Мороз рішення комісії перенести своє засідання на 1 липня.

"Таким способом президент намагається проштовхнути до розгляду виключно свій реакційний проект, тим часом імітуючи першість своєї ініціативи", - сказав Мороз.

Однак на думку лідера соціалістів, ця спроба приречена на невдачу. "Марна справа. Ще минулого вівторка комісія завершила роботу над проектом змін. Демонструючи державницький підхід, члени комісії вирішили почекати, поки президент направить свій проект до Верховної Ради, і можливо, спробувати знайти компроміс.

23 червня комісія виявила, що компроміс неможливий через принципово різну логіку змін, що пропонують два проекти", - сказав Мороз.

За його словами, комісія вирішила, що обидва законопроекти слід направити до Конституційного суду на експертизу.

"Сьогодні комісія мала завершити пошук взаємоприйнятних формулювань. З відомих тепер причин, це зробити не вдалося", - додав лідер соціалістів.

Олександр Мороз також впевнений, що депутатський законопроект має шанс бути затвердженим, а президентський "не пройде ні за яких умов".

Українська правда
powered by lun.ua